Nowa Honda ADV 350 już w lutym, w salonach

W lutym tego roku do oferty Hondy dołączy kolejny model – nowa Honda ADV 350, drugi po X-ADV pojazd z rodziny skuterów utrzymany w stylu Adventure.

  • Honda ADV 350 to skuter do codziennych dojazdów i weekendowych wypadów poza utwardzone szlaki.
  • Honda ADV 350 ma najbardziej zaawansowane zawieszenie w tej klasie skuterów.
  • Wysoki prześwit, koła i opony sprzyjają jeździe nie tylko po asfalcie.
  • Wyświetlacz LCD typu Rally oraz Honda Smartphone Voice Control w standardzie.

Wzorowany na X-ADV, swoim starszym bracie, X-ADV to propozycja dla ludzi aktywnych, którzy szukają wygodnego skutera do codziennych dojazdów do pracy, a w weekendy często spędzają poza miastem. Z pewnością docenią oni skuter, który równie dobrze spisuje się na asfalcie jak i poza nim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  YAMAHA TRACER 700 [TEST]

Konstrukcja modelu ADV 350, jak i jego wyposażenie zostały dopasowane do wymagających potrzeb nowej grupy nabywców. W przednim zawieszeniu, zastosowano widelec teleskopowy upside down o największym w klasie skoku, wynoszącym 125 mm. W tylnym zawieszeniu zdecydowano się na dwa amortyzatory, wyposażone w zbiorniki wyrównawcze oleju, które zapewniają lepsze parametry pracy i większą skuteczność tłumienia nierówności.

Dopełnieniem wyjątkowych cech podwozia są 145 milimetrowy prześwit oraz lekkie, sześcioramienne obręcze kół o wzorze w kształcie litery X. Koła obuto w bezdętkowe opony z szerokim, klockowym bieżnikiem. Taki zestaw nie tylko wygląda dobrze, ale jest lżejszy, co z kolei wpływa na prowadzenie, zwinność i zwrotność skutera. Podczas jazdy kierowcę wspiera system kontroli momentu obrotowego HSTC, mający dwa poziomy pracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  CZY SPANIE NA DZIKO JEST W EUROPIE LEGALNE?

Wyprawowego charakteru dodaje skuterowi wyświetlacz LCD typu Rally, zamontowany wysoko, za regulowaną w zakresie 133 mm szybą. Dostarcza on wszystkie potrzebne informacje bez potrzeby odrywania wzroku od drogi, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa jazdy. W standardzie dostajesz system sterowania głosem Honda Smartphone Voice Control. Zapewnia on łatwy dostęp do połączeń telefonicznych, wiadomości, nawigacji czy muzyki.

Skutery ADV 350 wjadą do autoryzowanych stacji dealerskich jeszcze w tym miesiącu. Pierwszą okazją do obejrzenia tych maszyn z bliska będą dni otwarte, których termin Honda potwierdzi już wkrótce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  DIAVEL FOR BENTLEY: OSIĄGI I STYL W NIEZIEMSKIM WYDANIU