Zimowa akcja serwisowa Ducati: nie zwlekaj i już teraz przygotuj swój motocykl na wiosnę

Okres zimowy skutecznie unieruchomił Twój motocykl w garażu? Już dziś zarezerwuj wizytę w zaprzyjaźnionym serwisie Ducati i skorzystaj z zimowej akcji serwisowej i pakietu dodatkowych korzyści.

Zima to najlepszy czas, aby wykonać bieżące naprawy, wymienić olej i zadbać o odpowiednią ochronę silnika. Można też zamontować nowe części , jak klocki hamulcowe, filtry czy akumulatory, które zagwarantują bezproblemową, przyjemną i bezpieczna jazdę.

Akcja serwisowa Ducati

Krótki czas oczekiwania na wizytę w serwisie to tylko jeden z argumentów. Już teraz skontaktuj się z autoryzowaną stacją dealerską Ducati.

Co zyskujesz korzystając z akcji serwisowej Ducati?

  • usługę door-to-door, czyli bezpłatny odbiór motocykla od Klienta i odwiezienie go pod wskazany adres po wykonanej usłudze serwisowej. Odległośc od dilera nie może być większa niż 100 kilometrówj*
  • kompleksową weryfikację stanu motocykla według obszernej listy kontrolnej
  • diagnostykę komputerową i wskazanie ewentualnych błędów
  • rabat w wysokości 20% na zakup oryginalnych części eksploatacyjnych Ducati wykorzystanych do obsługi pojazdu w ramach usługi
  • dodatkowy rabat 30% na robociznę wyłącznie dla właścicieli motocykli zarejestrowanych w Polsce przed 1 stycznia 2019 roku
  • sprawdzenie po numerze VIN motocykla możliwości wykonania nieodpłatnych kampanii serwisowych
  • pomoc w skonfigurowaniu aplikacji MyDucati w telefonie. Dzięki niej można szybko i łatwo uzyskać dostęp do historii serwisowej swojego motocykla i sprawdzić kolejny zaplanowany serwis

*Jeśli odległość od stacji dealerskiej jest większa niż 100 km, skontaktuj się z najbliższym dealerem celem ustalenia indywidualnych warunków.

Ofertą zimowej akcji serwisowej objęte są wszystkie autoryzowane stacje obsługi Ducati w Polsce. Z promocji mogą skorzystać właściciele wszystkich motocykli marki Ducati bez względu na ich pochodzenie i wiek. Musisz tylko zamówić jedną z następujących usług: przygotowanie pojazdu do sezonu, wykonanie przeglądu gwarancyjnego lub bieżącej naprawy.

Akcja serwisowa Ducati

Umów się na wizytę u najbliższego dealera pomiędzy 15 grudnia 2022 roku a 16 stycznia 2023 roku. Wszystko po to by jak najszybciej rozpocząć sezon motocyklowy i cieszyć się jazdą już od pierwszego słonecznego i ciepłego dnia.

Zalecamy wcześniejsze umówienie telefoniczne wizyty w serwisie oraz ustalenie preferowanego terminu transportu motocykla. Zachęcamy do sprawdzenia listy wszystkich serwisów Ducati, a także zapoznania się z katalogiem części i akcesoriów.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.