Home » MOTOCYKLOWE TRASY I MAPY – NOWY DZIAŁ NA STRONIE

MOTOCYKLOWE TRASY I MAPY – NOWY DZIAŁ NA STRONIE

Dokąd wybrać się w motocyklową podróż? Które miejsca warto odwiedzić? Jakie drogi są najciekawsze widokowo? To podstawowy zestaw pytań każdego motocyklowego podróżnika. Żeby ułatwić zadanie, postarałem się poszukać odpowiedzi na te pytania. Plany tras znajdziesz w nowej zakładce „Motocyklowe trasy i mapy”, a z pomocą przyszły mi Mapy Google.

Motocyklowe trasy mapy

Wbrew pozorom zadanie wcale nie było takie łatwe, bo przed ponad 15 laty, gdy powstawała strona podrozemotocyklowe.pl Mapy Google nie były tak mocno rozwiniętym i rozbudowanym narzędziem, jakim są dzisiaj. Dogrywanie map również nie było tak proste. Podobnie wyglądała sprawa z ich publikacją.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  TYCH DRÓG UNIKAJ - SĄ DZIURAWE JAK SZWAJCARSKI SER

MOTOCYKLOWE TRASY I MAPY

Ale dzisiaj wszystko jest łatwiejsze. Przynajmniej w teorii. Na stronie podrozemotocyklowe.pl powstała nowa zakładka, w której znajdziesz projekty tras motocyklowych. Oczywiście przeważają propozycje tras z Polski, a konkretnie z Dolnego Śląska. Będąc na wielu zagranicznych wyjazdach, zebrałem też nieco informacji z ciekawych miejsc, takich jak: Sardynia, Wyspy Kanaryjskie czy USA, którymi także chętnie się podzielę. Wszystkie trasy, jakie znajduję się moim archiwum, będę sukcesywnie digitalizował i wrzucał na stronę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  SZLAKIEM MILITARNYCH ZABYTKÓW W POLSCE -BUNKRY, TWIERDZE I „ZŁOTY POCIĄG”

A tymczasem klikając w powyższe zdjęcie, albo menu w górnej belce szybko dotrzesz do strony, na której znajdują się wspomniane mapy.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.