Wydarzenia

Sprzedaż motocykli Hondy rośnie. Będzie rekord?

Jeśli problemy z dostępnością motocykli w drugiej połowie roku nie dopadną Hondy, ten sezon bezsprzecznie będzie należał do japońskiej marki. Tylko do kwietnia Japończycy sprzedali 2175 pojazdów, wyprzedzając w ten sposób drugie BMW (1272 motocykle) i Yamahę (932 pojazdy). To nie wszystko. Honda chwali się, że od momentu wejścia na polki rynek sprzedała w Polsce 12 000 motocykli i skuterów wyposażonych w jednostki napędowe o pojemności 125 cm3! Tym samym Honda dziękuje swoim klientom za zaufanie do marki i autoryzowanym dealerom – za ich wspaniałą pracę.

Po zmianie przepisów „125” stały się bardzo popularnym środkiem lokomocji do codziennych dojazdów do pracy ze względu na niewielkie zapotrzebowanie na paliwo oraz fakt, że można się nimi przemieszczać posiadając prawo jazdy kategorii B. Wybór tego niewielkiego pojazdu to jednak nie tylko kwestia praktyczności, ale też sposób na manifestację stylu życia. Honda może pochwalić się szeregiem nietuzinkowych modeli, które doskonale sprawdzają się zarówno w codziennym użytku jak również w wyrażaniu swojej osobowości.

Modele takie jak PCX, Forza 125 czy SH125i to wygodne skutery wyposażone w szereg rozwiązań ułatwiających ich codzienną eksploatację. Znajdziesz w nich przestronne schowki pod kanapą, w których – w zależności od modelu – zmieszczą się nawet dwa pełnowymiarowe kaski, a także wiele udogodnień, takich jak gniazdo USB lub USB-C. System Smart Key upraszcza obsługę stacyjki oraz otwieranie schowka. Skutery te otrzymały szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, do których z pewnością należy zaliczyć pełne oświetlenie LED, a także ekologiczny, silnik Smart Power Plus (eSP+) z systemem kontroli momentu obrotowego (HSTC) i systemem Smart Stop.

Honda posiada też w swojej ofercie bogatą gamę motocykli z silnikami o pojemności 125 cm3, które doskonale wkomponowują się w środowisko miejskie i pozwalają swoim właścicielom podkreślić ich indywidualny styl. W zależności od naszych potrzeb, można zdecydować się na uniwersalny CB125F, stylowy Neo Sports Cafe – CB125R, praktyczny Super Cub czy dostarczające wiele radości z użytkowania, małe motocykle o niepowtarzalnym wyglądzie, takie jak MSX Grom, Monkey i DAX.

 „125” Hondy zdobyły w Polsce tak wielu zwolenników dzięki wysokiej jakości, trwałości, niezawodności i korzystnej relacji tych cech do ceny maszyn. Są wygodnym i stylowym środkiem codziennej lokomocji, a dla wielu z nas – pierwszym etapem przygody motocyklowej, która niejednokrotnie przeradza się w prawdziwą życiową pasję.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.