Home » INDIAN ROADMASTER ELITE ALBO GRUBO, ALBO WCALE

INDIAN ROADMASTER ELITE ALBO GRUBO, ALBO WCALE

Do sezonu pozostało jeszcze pięćdziesiąt dni, a Indian pokazał swój najbardziej wypasiony model turystyczny Indian Roadmaster Elite 2024. Motocykl wygląda jak milion dolarów a jego właściciel nie będzie miał pretekstu na narzekanie na brak wygód i komfortu.

Już na pierwszy rzut oka ten motocykl wyróżnia się niesamowitym lakierem candy, a kombinacja czerwieni, czerni uzupełnioona o złote detale, powoduje, że nowy Elite będzie przyciągał swym wyglądem uwagę gdziekolwiek się pojawi. Wybór kolorystyki nie jest przypadkowy. W 1904 roku w Indian Motorcycle po raz pierwszy zadebiutował motocykl w kultowym kolorze Indian Motorcycle Red.

Aby to niesamowity wygląd Roadmastera Elite, firma Indian Motorcycle nawiązała współpracę z dwoma najbardziej znanymi w branży lakierniami : Gunslinger Custom Paint (GCP) w Kolorado i Custom Painted Vehicles (CPV) z Wisconsin. te firmy to legendy, których projekty cieszą się ogromnym zainteresowaniem motocyklistów w USA.

Nasze modele Elite podnoszą niezwykle wysoko poprzeczkę, która stawiana jest wszystkim naszym produktom, i podnoszą ją jeszcze wyżej, oferując coś niezwykle ekskluzywnego, jakim są wersje limitowane wyjeżdżające na drogi” – powiedział Aaron Jax, wiceprezes Indian Motorcycle. „To, co najbardziej podoba mi się w nowym Roadmaster Elite, to sposób, w jaki wykorzystaliśmy historyczny kolor Indian Motorcycle Red i nadaliśmy mu ostrzejszy, bardziej wredny charakter dzięki przyciemnionej stylistyce”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  INDIAN SCOUT SIXTY GDY MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Nasz zespół jest zawsze podekscytowany możliwością pracy nad modelami specjalnymi z serii Elite, ponieważ w takim przypadku dostajemy możliwość zaprojektowania naszego własnego, wyjątkowego motocykla z tą różnicą, że zamiast jednego jedynego na całym świecie, na drogi wyjedzie ich o wiele więcej” – powiedziała Ola Stenegärd, dyrektor bura stylistycznego w Indian Motorcycle. „W przypadku każdego nowego modelu Elite uwzględniamy trendy obowiązujące motocykle dostępne w wersjach limitowanych, aby stworzyć coś, co jest nie tylko piękne i nowoczesne, ale autentycznie zgodne z DNA marki Indian Motorcycle”.

A teraz niezbyt dobra informacja. Jeśli chcesz być właścicielem nowego Indiana Roadmaster Elite będziesz musiał rozbić bank, albo zaciągnąć kredyt, bo o standardowym odkładaniu kasy na ten motocykl nie wchodzi w grę. Na całym świecie pojawi się zaledwie 350 egzemplarzy Indianów Roadmaster Elite 2024. Każdy egzemplarz będzie maiał ekskluzywne oznaczenie Elite, w tym indywidualnie numerowaną konsolę środkową z sylwetką Indian Camelback z 1904 r. – pierwszego modelu Indian Motorcycle, w którym zadebiutował kultowy czerwony lakier Indian Motorcycle.

Ten motocykl jest komfortowy jak prezydencka salonka i doposażony w tak bogaty pakiet akcesoriów, że pod tym względem trudno mu będzie dorównać. A oto lista elementów wyróżniających tą maszynę w telegraficznym skrócie:  

ZOBACZ RÓWNIEŻ  UŻYWANA YAMAHA XT 660 R/X/TÉNÉRÉ

• Tri-Tone Candy Paint – Indian Motorcycle Red Candy, Dark Indian Motorcycle Red Candy i Black Candy to  wysokiej jakości lakier, które możecie spotkać na motocyklach, trafiających do salonów wyłącznie w limitowanych seriach.  Złote szparunki (kolor Championship Gold ) są ręcznie malowane, a motocykl jest lakierowany w dwóch lakierniach Gunslinger Custom Paint (GCP) w  Kolorado i Custom Painted Vehicles (CPV) w Wisconsin.

• System PowerBand Audio z Bass Boost – wprowadzony jesienią 2023 roku zapewnia o 50% głośniejszy dźwięk dostarczany przez zestaw 12 głośników umieszczonych w przedniej owiewce, w kufrach i tapcae, zapewniając jeszcze więcej basów w porównaniu do standardowych systemów montowanych w turystycznych Indianach.

• Adaptacyjne reflektory LED Pathfinder zapewniają jeszcze lepsze oświetlenie drogi w porównaniu do reflektorów fabrycznych. Opatentowana, najnowocześniejsza technologia poprawia widoczność poprzez monitorowanie kąta pochylenia motocykla w celu dopasowania jak strumienia światła.

• Gloss Black Dash – diabeł tkwi w szczegółach. Roadmaster Elite ma czarny kokpit nadający motocyklowi stylu i podnoszący luksusowy charakter modelu. Tego oczekują użytkownicy modeli Elite.

• Wypolerowane podłogi kierowcy i pasażera – szerokie podłogi nie tylko zapewniają komfort podczas długich wyjazdów, ale także zapewniają odpowiedni poziom stylu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  HARLEY-DAVIDSON PAN AMERICA 1250 SPECIAL

• Dopasowana kolorystycznie kanapa Roadmaster Elite nadaje ekskluzywnego charakteru   maszynie i zapewnia maksimum komfortu kierowcy i pasażerowi, niezależnie od tego, czy podróżujesz w upalne lata, czy w chłodnej jesieni. Funkcje ogrzewania i chłodzenia fotela Roadmaster Elite znacznie poprawiają komfort jazdy kierowcy i pasażera.

• Przyciemniana szyba przednia idealnie dopasowuje się do charakteru tej maszyny, jednocześnie zapewniając wydajną ochronę przed pędem powietrza w porównaniu do szyb standardowych. Charakteryzuje się niskim profilem i jest elektronicznie regulowana, aby dopasować się do wysokich lub niskich motocyklistów.

• Czarne podłokietniki pasażera nie tylko zapewniają pasażerom najwyższy komfort jazdy, idealny podczas długich podróży turystycznych, ale też nadają efektowny styl maszynie.

• Podświetlane przełączniki w Roadmaster Elite ułatwiają obsługę motocykla podczas jazdy w nocy.

• 10-ramienne obręcze wprowadzają to nowy wzór w modelu Roadmaster Elite. Wyrafinowany, a jednocześnie pełen charakteru.

Indian Roadmaster Elite 2024 trafi do salonów sprzedaży już wiosną tego roku. Pamiętaj jednak, że jest to edycja limitowana, zatem trzeba się spieszyć by ją zamówić i kupić.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.