Newsy

Diavel V4 Unica: pierwszy polski projekt wykonany przez Centro Stile Ducati

  • Ekskluzywny program Ducati Unica powstał, aby umożliwić Ducatisti tworzenie wyjątkowych modeli, personalizowanych w zakresie wykraczającym poza standardowy konfigurator.
  • Pierwszy projekt Unica sprzedany do Polski jest jednocześnie pierwszym na świecie wykonanym przez dział Unica na bazie Diavela V4.

Autorem pierwszego polskiego projektu Ducati Unica jest Damian Owczarek, Dyrektor Generalny Ducati Polska. Jest to jednocześnie pierwszy na świecie projekt Diavela V4 wykonany przez dział Unica. Modyfikacje wprowadzone w motocyklu czynią go bezpośrednim wyrazem unikatowego stylu, siły i doskonałości. Efektu dopełniają detale: szlachetne materiały, dedykowane wykończenia, specjalne kolory z palety Lamborghini, elementy wykonane z włókna węglowego, a także akcesoria i części niedostępne jeszcze w sprzedaży, lub nawet wykonane ręcznie, specjalnie z myślą o tym projekcie.

Właścicielem pierwszego unikatowego Diavela V4 został Pan Mateusz, Klient salonu Ducati z Torunia. Uroczysta prezentacja skończonego dzieła odbyła się w Bolonii, w atelier Centro Stile Ducati. Moment, w którym Pan Mateusz zobaczył swój motocykl był dla całego zespołu Ducati bardzo ekscytujący i stał się źródłem wielkiej dumy. Zwieńczeniem projektu było przekazanie właścicielowi certyfikatu unikalności, który potwierdza oryginalność i gwarantuje jego niepowtarzalność.

Andrea Ferraresi, dyrektor Centro Stile Ducati, uznał naszego Diavela V4 za jeden z trzech najlepszych projektów jakie kiedykolwiek opuściły dział produktów specjalnych. To dla nas naprawdę wielkie wyróżnienie. Gratulujemy Panu Mateuszowi. Nie możemy doczekać się kolejnych polskich projektów Ducati Unica – powiedział Damian Owczarek.

Chcesz stworzyć jedyny w swoim rodzaju motocykl marzeń, który będzie odwzorowaniem Twojego stylu? Kontaktując się z dealerem Ducati uzyskasz informacje niezbędne do uzyskania dostępu do programu Unica.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.