FilmyMotocykleNewsy

Harley-Davidson – szykuj się na grube zmiany!

30 lipca firma Harley-Davidson opublikowała dzisiaj szczegółowy raport dotyczący strategii rozwoju do roku 2022. Jednego możesz być pewien, w  Milwaukee szykuje się rewolucja.  „Oczekujemy, że plan zaowocuje utworzeniem większej, bardziej zaangażowanej i silniej zdywersyfikowanej społeczności Harley-Davidson oraz pozwoli uzyskać najlepsze w branży marże i przepływy środków pieniężnych”, poinformował Levatich, prezes zarządu, Harley-Davidson.  Zmiany mają na celu umocnienie firmy na pozycji lidera wśród firm produkujących motocykle ciężkie. Ma stać się to dzięki opracowywaniu lepszych i bardziej zaawansowanych technicznie motocykli typu Touring i Cruiser, które przyciągną nowych użytkowników, a także pozwolą bardziej zaangażować dotychczasowych użytkowników.  W 2020 r. zobaczysz nową linię motocykli o pojemności od 500 do 1250 cm3, która obejmuje trzy różne rodzaje motocykli. Za dwa lata światło dzienne ujrzy pierwszy motocykl Adventure Touring Harley-Davidson – Pan America 1250.  Druga z maszyn, nazwana Custom będzie miała silnik  pojemności 1250 cm3 a model Streetfighter o pojemności 975 cm3. Kolejne motocykle, które poszerzą ofertę  pojawią się w 2022 r.  Co więcej Harley zapowiada atak na rynek motocykli o małych pojemnościach (250 do 500 cm3). Przede wszystkim będzie on adresowany  na rozwijające się rynki azjatyckie, w ramach planowanej współpracy z producentem w Azji. Na razie nie padają jednak żadne konkrety. Nowy produkt mają ułatwić klientom dostęp do produktów Harley-Davidson i rozwój  w Indiach, jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się rynków na świecie, a także na pozostałych rynkach azjatyckich.  A oto i nowe maszyny. Na razie są to wizualizacje, wiec sporo może się jeszcze zmienić

Harley-Davidson Pan America 1250

Debiut pierwszego motocykla turystycznego Harleya-Davidsona zaprojektowanego z myślą o podróżach nie tylko po równych jak stół asfaltach, ma urzeczywistnić się w roku 2020. 
Harley-Davidson Pan America 1250

Harley-Davidson LiveWire

W roku 2019 r. z salonów wyjedzie elektryczny  Harley-Davidson, LiveWire.
Harley-Davidson LiveWire

Harley-Davidson Streetfighter

Model Streetfighter o pojemności 975 cm3 to projekt całkiem nowej lini motocykli napędzanej silnikami o pojemności 500 do 1250 cm3, której debiut zaplanowano na 2020 r.
Harley-Davidson Streetfighter

Harley-Davidson Custom

Całkowicie nowy motocykl custom o muskularnej sylwetce i agresywnym, minimalistycznym stylu, napędzany twinem o pojemności 1250 cm3. Jego debiut jest planowany na 2021 r.
Harley Davidson Custom
https://youtu.be/j2XglhtZTbA

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.