Home » Nowy dealer Hondy w Zielonej Górze

Nowy dealer Hondy w Zielonej Górze

Honda Głuchy nowy dealer w Zielonej Górze

Nowy dealer motocyklowy Hondy w Zielonej Górze

W Zielonej Górze rozpoczął działalność nowy autoryzowany dealer motocyklowy Hondy. Jest to kolejna inwestycja firmy Honda Głuchy, która od 2007 roku działa w Gorzowie Wielkopolskim, a od roku 2016 w Szczecinie. Dealerstwo Głuchy Zielona Góra weszło w skład Grupy Gezet, wielomarkowej sieci salonów i serwisów, działającej w branży automotive od 2002 roku. Nowy salon znajduje się na ul. Batorego 69b, obok siedzib pozostałych marek Grupy Gezet.

Nowy dealer motocyklowy Hondy w Zielonej Górze

Nowy obiekt ma powierzchnię blisko 1000 m2, z czego ok. 400 m2 przeznaczone zostało na rozmieszczoną na dwóch poziomach ekspozycję motocykli  i samochodów. Jednoślady zajmują całe piętro.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  OKULARY, SOCZEWKI KONTAKTOWE, A MOŻE ZABIEG LASEREM?

Pozostałą powierzchnię zajmuje część serwisowa, z sześcioma stanowiskami obsługi mechanicznej samochodów oraz wydzielonymi stanowiskami do obsługi mechanicznej motocykli. Serwis firmy Głuchy Zielona Góra prowadzić będzie także obsługę napraw blacharsko-lakierniczych w Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet, które znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowego dealerstwa.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.