Home » Tankuj taniej!

Tankuj taniej!

Wreszcie paliwiarze zajęli się tematem motocyklistów. Firma Lotos wprowadziła rabaty dla motocyklistów. Poniżej dokładna traść komunikatu prasowego.

W szybkim tempie rośnie liczba rejestrowanych – nowych i używanych – motocykli. Wybrane stacje paliw premium sieci Lotos mają dla motocyklistów rabaty na paliwa i atrakcyjne premie punktowe w programie Lotos Navigator.
Motocykliści to coraz większa grupa klientów stacji paliw w sieci Lotos – mówi Ewa Pupek, szef marketingu w spółce Lotos Paliwa. – Liczba motocyklistów na polskich drogach rośnie z miesiąca na miesiąc. Obecnie mamy do czynienia z prawdziwym motocyklowym „boomem”, a to za sprawą zeszłorocznej nowelizacji ustawy o ruchu drogowym, uprawniającej posiadaczy prawa jazdy kategorii B do kierowania motocyklami o pojemności do 125 cm3.
Z kwietniowego raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego wynika, że tylko w pierwszym kwartale 2015 roku zarejestrowano ponad 17 tys. nowych i używanych motocykli, to jest o ponad 51% więcej niż w roku ubiegłym. W marcu br. odnotowano najwyższą od 7 lat rejestrację nowych motocykli. PZPM informuje również, że bardzo duży wzrost sprzedaży 125-tek przełożył się na udział tych motocykli w rynku. W pierwszym kwartale stanowiły one aż 68% całej sprzedaży.

Motocykliści korzystają z atrakcyjnej oferty Lotos za pośrednictwem programu premiowego Navigator. Aby otrzymać Kartę Motocyklisty, wystarczy odwiedzić jedną z biorących udział w promocji stacji Lotosi zatankować swój jednoślad lub np. kupić kawę. Po spełnieniu tych warunków – klient otrzymuje kartę, którą może zarejestrować na stronie www.lotosnavigator.pl (za co również otrzymuje dodatkowe punkty).

ZOBACZ RÓWNIEŻ  MOTO MORINI NOWOŚCI NA SEZON 2024

karta lotos

Od tego roku, aby otrzymać dodatkowe punkty w programie Lotos Navigator nie ma dolnego limitu podczas tankowania paliwa. To ukłon w stronę posiadaczy motocykli i skuterów z mniejszymi bakami.
Co więcej, Karta Motocyklisty Navigator pozwala zbierać punkty także przy tankowaniu samochodu. Jest to szczególnie wygodne dla kierowców, którzy w okresie jesienno-zimowym zwykle przesiadają się do samochodów.
Lista stacji z ofertą dla posiadaczy Karty Motocyklisty sezon 2015.
Więcej o promocji dla motocyklistów na stronie https://www.lotosnavigator.pl/karta_motocyklisty

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.