Home » Termin Red Bull 111 Megawatt!

Termin Red Bull 111 Megawatt!

5-6 września 2015 możesz zmierzyć się ze spektakularną trasą, sportową Elitą z 6-krotnym Mistrzem Świata Super Enduro – Tadkiem Błażusiakiem – na czele. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 23 czerwca na stronie www.redbull.pl/111megawatt. Partnerem strategicznym imprezy jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Red Bull 111 Megawatt fot. Łukasz Nazdraczew Red Bull Content Pool Red Bull 111 Megawatt fot. Łukasz Nazdraczew_Red Bull Content Pool

 

 

 

 

 

 

 

500 zawodników na starcie, ryk silników motocykli rozlegający się po dotychczas niedostępnym dla takich maszyn terenie, król dyscypliny – Tadeusz „Taddy” Błażusiak i megaenergetyczna walka o ukończenie wyścigu. Tak wyglądała ubiegłoroczna, pierwsza edycja Red Bull 111 Megawatt, entuzjastycznie przyjęta przez środowisko motoryzacyjne. Już za nieco ponad 4 miesiące (5-6 września) w szranki ze światową czołówką ponownie będą mogli stanąć fani enduro z Polski i zagranicy. Swój udział potwierdził już Błażusiak, który nie krył radości, że ponownie będzie mógł startować przed rodzimą publicznością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  BMW MOTORRAD DAYS 2024 PONOWNIE W GARMISCH-PARTENKIRCHEN

„Bardzo się cieszę, że ponownie będę mógł ścigać się w naszym kraju. Mam nadzieję, że znów wszyscy uczestnicy będą mieli pod dostatkiem wyzwań i prawdziwych sportowych emocji. Atmosfera w ubiegłym roku była niesamowita! Jeszcze długo po zakończeniu zawodów impreza była szeroko komentowana przez międzynarodową, motocyklową społeczność. Jestem dumny, że wydarzenie w Polsce jest tak dobrze wspominane”. – powiedział wielokrotny Mistrz Świata.

Zawody, które rozegrają się po raz drugi w należącej do PGE Polskiej Grupy Energetycznej Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, na dobre wpisały się w portfolio najważniejszych imprez motocyklowych, dołączając do światowego kalendarza Hard Enduro. Red Bull 111 Megawatt jest jednym z przystanków tego prestiżowego cyklu obok Hell’s Gate czy Red Bull Hare Scramble.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  POCZĄTEK SEZONU MOTOCYKLOWEGO - JAK NIE DAĆ SIĘ ZABIĆ?

Red Bull_111 Megawatt_fot. Łukasz Nazdraczew_Red Bull Content Pool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Informacja prasowa Red Bull

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.