Home » Szykuje się niezły motocyklowy weekend w Liberty MotoStore we Wrocławiu!

Szykuje się niezły motocyklowy weekend w Liberty MotoStore we Wrocławiu!

Liberty Moto Store

Jeśli zastanawiasz się, dokąd wybrać się motocyklem w najbliższy weekend, mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. W sobotę i niedzielę, przy al. Sobieskiego 5 we Wrocławiu, odbędą się dwie duże motocyklowe imprezy. Pierwsza z nich to KTM Roadshow Street a druga to urodziny sklepu motocyklowego Liberty MotoStore.

Wizyta w Liberty Moto Store będzie jedną z niewielu możliwości zobaczenia i co najważniejsze przetestowania w jednym miejscu niemal pełnej gamy motocykli KTM. Wystarczy tylko zapisać się na jazdę wybranym modelem i cierpliwie wyczekać swojej kolejki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  JUŻ NIEBAWEM EURO5+ W MOTOCYKLACH

Wyjazdy będą organizowane w grupach, a przewodnikami będą znani motocykliści. Endurak666 chyba nie trzeba ci przedstawiać?

Liberty Moto Store

Jeśli pojawisz się na evencie wraz z dziećmi, te na pewno docenią możliwość przejechania się elektrycznymi motocyklami Husqvarna eDrive. Z myślą o nich pod salonem przygotowano specjalny tor. Bez paniki, wszystko będzie pod pełną kontrolą. Będzie bezpiecznie!

Kolejną z atrakcji docenią przede wszystkim miłośnicy Moto GP. To z myślą o nich do Wrocławia przyjedzie maszyna MotoGP Daniego Pedrosy.

Natomiast producent kasków Shoei przygotował specjalną strefę, w której poznasz technologie związane z ich produkcją, dowiesz się o obwiązujących standardach bezpieczeństwa będziesz mógł przymierzyć i przetestować wybrane modele takie jak: sportowy X-SPR Pro, NXR 2, Neotec 2, GT-Air 2. Podczas tej imprezy będziesz mógł się także dowiedzieć więcej o najnowszej usłudze, czyli dopasowaniu kasku do głowy. Firma Shoei przygotowała też niespodzianki dla pierwszych 10 osób, które podczas trwania imprezy zdecydują się kupić kask!

ZOBACZ RÓWNIEŻ  PIERIER MOBILITY KUPIŁO MV AGUSTA
Liberty Moto Store  KTM Road Show

To nie koniec atrakcji. Dla wszystkich osób, które w tym dniu zrobią zakupy w salonie Liberty Motors firma zorganizuje loterię paragonową. Tym bardziej opłaca się zrobić w ten weekend zakupy ponieważ organizatorzy obiecali, że w tym dniu nie zabraknie ciekawych promocji. Jest zatem możliwość zaoszczędzenia kasy!

Mam nadzieję, że w najbliższy weekend widzimy się w Liberty MotoStore!

Co?

Urodziny Liberty MotoStore i KTM Roadshow Street.

Gdzie?

We Wrocławiu, przy al. Sobieskiego 5.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  PARADY DUCATISTI "WE RIDE AS ONE" NA CAŁYM ŚWIECIE ODBĘDĄ SIĘ JUŻ 4 MAJA

Kiedy?

Już w najbliższy weekend, 20-21 maja.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.