MotocykleNewsy

Honda – rozpoczyna jazdy testowe

Honda rozpoczyna sezon jazd testowych, zapraszając do sieci salonów motocyklowych. Dni otwarte rozpoczną się w 24 marca. Wtedy u autoryzowanych dealerów Hondy po raz pierwszy w tym roku będzie można przetestować modele na sezon 2023. Do testów przygotowany zostanie szereg maszyn, w tym najgorętsza nowość, model CB750 Hornet.

23YM HONDA CB750 HORNET

Dni Otwarte to doskonała okazja, by Hondę Hornet porównać z należącym do serii Neo Sports Cafe, CB650R. Podobnie jak „Szerszeń”, reprezentuje on segment motocykli Street. W tym jednak przypadku motocykl jest odpowiedzią na zupełnie inne oczekiwania, a zatem trafia w gusta innych klientów. Ten sam czterocylindrowy silnik o poj. 650 cm3 jest montowany w modelu CBR650R, który gwarantuje jazdę w typowo sportowym stylu.

Zobacz również:   BMW GS Trophy, dzień 2

Jazdy testowe Hondy – nie tylko nowościami

W podjęciu decyzji asfalt czy offroad pomoże przyjrzenie się z bliska modelom Adenture. Znakomitymi przykładami są kultowa Africa Twin, czy uniwersalne NC750X lub CB500X. Ten drugi z motocykli jest dostępny na prawo jazdy kategorii A2. Jeśli szukasz motocykla turystycznego, powinieneś rozejrzeć się za ubiegłoroczną nowością Hondą NT1100. Jeśli natomiast planujemy weekendowe wypady z dobrą zabawą na dwóch kółkach w terenie, doskonałym wyborem będzie lekki CRF300.

Dni Otwarte to także świetna okazja, by przymierzyć się do skuterów X-ADV oraz ADV350, które także pozwalają zjechać z asfalty. Oba modele oferują wysoki poziom funkcjonalności, m. in. dzięki zawieszeniom o dużych skokach.

Zobacz również:   The Modern Motorcycle Diaries
Zdjęcie: Honda

Ponadto u dealerów Hondy będzie można obejrzeć cruisery – Rebel 1100 i Rebel 500. Miłośników jazdy po mieście zainteresują skutery Forza 350 oraz SH350i. Honda ma w swojej ofercie sporo maszyn maszyn wyposażonych w silniki o pojemności do 125 cm3. Tak, do prowadzenia tych ostatnich wystarczy prawo jazdy kategorii B. Wśród „125” w ofercie Hondy dostępne są zarówno motocykle, takie jak: CB125R, CB125F, Dax, MSX czy legendarne Monkey. Drugą grupę “125” stanowią skutery takie jak – PCX, Forza i SH.

Już wkrótce na Polski rynek wprowadzone zostaną dwa kolejne motocykle. Pod koniec kwietnia w salonach pojawi się CL500, a miesiąc później Transalp.

Zobacz również:   Jest śnieg jest zabawa.

A może masz inne zdanie na ten temat? Nie bój się zostawić tu swojego komentarza.