Nowa Honda ADV 350 już w lutym, w salonach

W lutym tego roku do oferty Hondy dołączy kolejny model – nowa Honda ADV 350, drugi po X-ADV pojazd z rodziny skuterów utrzymany w stylu Adventure.

  • Honda ADV 350 to skuter do codziennych dojazdów i weekendowych wypadów poza utwardzone szlaki.
  • Honda ADV 350 ma najbardziej zaawansowane zawieszenie w tej klasie skuterów.
  • Wysoki prześwit, koła i opony sprzyjają jeździe nie tylko po asfalcie.
  • Wyświetlacz LCD typu Rally oraz Honda Smartphone Voice Control w standardzie.

Wzorowany na X-ADV, swoim starszym bracie, X-ADV to propozycja dla ludzi aktywnych, którzy szukają wygodnego skutera do codziennych dojazdów do pracy, a w weekendy często spędzają poza miastem. Z pewnością docenią oni skuter, który równie dobrze spisuje się na asfalcie jak i poza nim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  DROGA STU ZAKRĘTÓW OTWARTA!

Konstrukcja modelu ADV 350, jak i jego wyposażenie zostały dopasowane do wymagających potrzeb nowej grupy nabywców. W przednim zawieszeniu, zastosowano widelec teleskopowy upside down o największym w klasie skoku, wynoszącym 125 mm. W tylnym zawieszeniu zdecydowano się na dwa amortyzatory, wyposażone w zbiorniki wyrównawcze oleju, które zapewniają lepsze parametry pracy i większą skuteczność tłumienia nierówności.

Dopełnieniem wyjątkowych cech podwozia są 145 milimetrowy prześwit oraz lekkie, sześcioramienne obręcze kół o wzorze w kształcie litery X. Koła obuto w bezdętkowe opony z szerokim, klockowym bieżnikiem. Taki zestaw nie tylko wygląda dobrze, ale jest lżejszy, co z kolei wpływa na prowadzenie, zwinność i zwrotność skutera. Podczas jazdy kierowcę wspiera system kontroli momentu obrotowego HSTC, mający dwa poziomy pracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  MOTO MORINI NOWOŚCI NA SEZON 2024

Wyprawowego charakteru dodaje skuterowi wyświetlacz LCD typu Rally, zamontowany wysoko, za regulowaną w zakresie 133 mm szybą. Dostarcza on wszystkie potrzebne informacje bez potrzeby odrywania wzroku od drogi, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa jazdy. W standardzie dostajesz system sterowania głosem Honda Smartphone Voice Control. Zapewnia on łatwy dostęp do połączeń telefonicznych, wiadomości, nawigacji czy muzyki.

Skutery ADV 350 wjadą do autoryzowanych stacji dealerskich jeszcze w tym miesiącu. Pierwszą okazją do obejrzenia tych maszyn z bliska będą dni otwarte, których termin Honda potwierdzi już wkrótce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  YAMAHA NIKEN 2018 [TEST]